Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Alkmaardermeer 15 Amersfoort

Alkmaardermeer 15, 3825 XD Amersfoort

161 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Alkmaardermeer 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
643 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Alkmaardermeer 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alkmaardermeer 15

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
101.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
30.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
79%
CO₂-emissie
7.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (109.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2405 Inwoners
820 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
806 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde De Bron-Zuid
67% Koopwoningen
9.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alkmaardermeer 15

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Alkmaardermeer 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Alkmaardermeer 15?

De prijsindicatie voor Alkmaardermeer 15 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bron-Zuid is €503.000. Dat komt neer op circa €3.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alkmaardermeer 15 zich tot de wijk De Bron-Zuid?

Alkmaardermeer 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk De Bron-Zuid. De buurt telt 806 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alkmaardermeer 15?

Alkmaardermeer 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Bron-Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Alkmaardermeer 15 vergeleken met de buurt?

Alkmaardermeer 15 heeft 161 m² woonoppervlakte en 643 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Bron-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alkmaardermeer 15 en wat betekent dat?

Alkmaardermeer 15 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alkmaardermeer 15?

Alkmaardermeer 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in De Bron-Zuid?

De wijk De Bron-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bron-Zuid?

Vanuit Alkmaardermeer 15 in De Bron-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2 km.