Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
Straat van Corsica 151 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 106 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Straat van Corsica 151
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
7.7 kmDe prijsindicatie voor Straat van Corsica 151 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bron-Noord is €540.000. Dat komt neer op circa €4.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStraat van Corsica 151 is een woonhuis van 117 m² in de wijk De Bron-Noord. De buurt telt 552 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.559 inwoners per km².
Straat van Corsica 151 is een woonhuis in De Bron-Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Straat van Corsica 151 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 106 m². In De Bron-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Bron-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Straat van Corsica 151 in De Bron-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Straat van Corsica 151: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij De Bron-Noord: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €205.000 tot €255.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Bron-Noord is €540.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.