Eengezinswoning, hoekwoning Veenslagen 45 Amersfoort

Veenslagen 45, 3825 RT Amersfoort

161 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 6 slaapkamers Label A++

Veenslagen 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 242 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veenslagen 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenslagen 45

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
88.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
71.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.7%
CO₂-emissie
11.2 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1200 Inwoners
395 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Duisterweg e.o.
91% Koopwoningen
6.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenslagen 45

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Veenslagen 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenslagen 45?

De prijsindicatie voor Veenslagen 45 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Duisterweg e.o. is €573.000. Dat komt neer op circa €3.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenslagen 45 zich tot de wijk Duisterweg e.o.?

Veenslagen 45 is een eengezinswoning, hoekwoning van 161 m² in de wijk Duisterweg e.o.. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenslagen 45?

Veenslagen 45 is een eengezinswoning, hoekwoning in Duisterweg e.o., gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veenslagen 45 vergeleken met de buurt?

Veenslagen 45 heeft 161 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Duisterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenslagen 45 en wat betekent dat?

Veenslagen 45 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenslagen 45?

Veenslagen 45 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Duisterweg e.o.?

De wijk Duisterweg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Vanuit Veenslagen 45 in Duisterweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.