Streetview Veenslagen 31 Amersfoort

Veenslagen 31, 3825 RT Amersfoort

292 m² Bouwjaar 2024

Veenslagen 31 is een woning in Amersfoort, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
292 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veenslagen 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1200 Inwoners
395 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Duisterweg e.o.
91% Koopwoningen
6.131 Inwoners per km²

Locatie van Veenslagen 31

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Veenslagen 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenslagen 31?

De gemiddelde woningwaarde in Duisterweg e.o. is €573.000. Dat komt neer op circa €1.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenslagen 31 zich tot de wijk Duisterweg e.o.?

Veenslagen 31 is een woning van 292 m² in de wijk Duisterweg e.o.. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenslagen 31?

Veenslagen 31 is een woning in Duisterweg e.o., gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veenslagen 31 vergeleken met de buurt?

Veenslagen 31 heeft 292 m² woonoppervlakte. In Duisterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Duisterweg e.o.?

De wijk Duisterweg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Vanuit Veenslagen 31 in Duisterweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenslagen 31: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Duisterweg e.o.?

Recreatie nabij Duisterweg e.o.: restaurant (0.8 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Veenslagen 31?

Een woningrapport voor Veenslagen 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Duisterweg e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.