Streetview Veenslagen 11 Amersfoort

Veenslagen 11, 3825 RT Amersfoort

183 m² Bouwjaar 2007

Veenslagen 11 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 204 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
204 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veenslagen 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1200 Inwoners
395 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Duisterweg e.o.
91% Koopwoningen
6.131 Inwoners per km²

Locatie van Veenslagen 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Veenslagen 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenslagen 11?

De gemiddelde woningwaarde in Duisterweg e.o. is €573.000. Dat komt neer op circa €3.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenslagen 11 zich tot de wijk Duisterweg e.o.?

Veenslagen 11 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Duisterweg e.o.. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenslagen 11?

Veenslagen 11 is een woonhuis in Duisterweg e.o., gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veenslagen 11 vergeleken met de buurt?

Veenslagen 11 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 204 m². In Duisterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Duisterweg e.o.?

De wijk Duisterweg e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Vanuit Veenslagen 11 in Duisterweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duisterweg e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenslagen 11: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Duisterweg e.o.?

Recreatie nabij Duisterweg e.o.: restaurant (0.8 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Veenslagen 11?

Een woningrapport voor Veenslagen 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Duisterweg e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.