Streetview Suzannapolder 10 Amersfoort

Suzannapolder 10, 3825 LP Amersfoort

259 m² Bouwjaar 2007

Suzannapolder 10 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 600 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
259 m²
Perceeloppervlakte
600 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Suzannapolder 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1145 Inwoners
380 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
378 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Damespolderbuurt
84% Koopwoningen
8.205 Inwoners per km²

Locatie van Suzannapolder 10

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Suzannapolder 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Suzannapolder 10?

De gemiddelde woningwaarde in Damespolderbuurt is €559.000. Dat komt neer op circa €2.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suzannapolder 10 zich tot de wijk Damespolderbuurt?

Suzannapolder 10 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Damespolderbuurt. De buurt telt 378 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.205 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suzannapolder 10?

Suzannapolder 10 is een woonhuis in Damespolderbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Suzannapolder 10 vergeleken met de buurt?

Suzannapolder 10 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 600 m². In Damespolderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Damespolderbuurt?

De wijk Damespolderbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damespolderbuurt?

Vanuit Suzannapolder 10 in Damespolderbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damespolderbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Suzannapolder 10: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Damespolderbuurt?

Recreatie nabij Damespolderbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Suzannapolder 10?