Streetview Laakboulevard 214 Amersfoort

Laakboulevard 214, 3825 KG Amersfoort

78 m² Bouwjaar 2007

Laakboulevard 214 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
78 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laakboulevard 214

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2005 Inwoners
655 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Polderbuurt-Noord
73% Koopwoningen
8.173 Inwoners per km²

Locatie van Laakboulevard 214

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Laakboulevard 214

Wat is de geschatte woningwaarde van Laakboulevard 214?

De gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €6.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laakboulevard 214 zich tot de wijk Polderbuurt-Noord?

Laakboulevard 214 is een appartement van 78 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laakboulevard 214?

Laakboulevard 214 is een appartement in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laakboulevard 214 vergeleken met de buurt?

Laakboulevard 214 heeft 78 m² woonoppervlakte. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Polderbuurt-Noord?

De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Vanuit Laakboulevard 214 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laakboulevard 214: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Polderbuurt-Noord?

Recreatie nabij Polderbuurt-Noord: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Laakboulevard 214?