Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
Wieringermeerpolder 15 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 263 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wieringermeerpolder 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €3.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWieringermeerpolder 15 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².
Wieringermeerpolder 15 is een woonhuis in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wieringermeerpolder 15 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 263 m². In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wieringermeerpolder 15 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Wieringermeerpolder 15 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wieringermeerpolder 15: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Polderbuurt-Noord: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).