Eengezinswoning, eindwoning Duifpolder 88 Amersfoort

Duifpolder 88, 3825 JE Amersfoort

105 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Duifpolder 88 is een eengezinswoning, eindwoning in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Duifpolder 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duifpolder 88

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2005 Inwoners
655 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Polderbuurt-Noord
73% Koopwoningen
8.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duifpolder 88

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Duifpolder 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Duifpolder 88?

De prijsindicatie voor Duifpolder 88 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderbuurt-Noord is €529.000. Dat komt neer op circa €5.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duifpolder 88 zich tot de wijk Polderbuurt-Noord?

Duifpolder 88 is een eengezinswoning, eindwoning van 105 m² in de wijk Polderbuurt-Noord. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duifpolder 88?

Duifpolder 88 is een eengezinswoning, eindwoning in Polderbuurt-Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Duifpolder 88 vergeleken met de buurt?

Duifpolder 88 heeft 105 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Polderbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duifpolder 88 en wat betekent dat?

Duifpolder 88 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duifpolder 88?

Duifpolder 88 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Polderbuurt-Noord?

De wijk Polderbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderbuurt-Noord?

Vanuit Duifpolder 88 in Polderbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.