Tussenwoning Kaasjeskruid 49 Amersfoort

Kaasjeskruid 49, 3824 NW Amersfoort

118 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kaasjeskruid 49 is een tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
448 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kaasjeskruid 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaasjeskruid 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
89.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3000 Inwoners
1105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1093 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
81% Koopwoningen
6.553 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaasjeskruid 49

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kaasjeskruid 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaasjeskruid 49?

De prijsindicatie voor Kaasjeskruid 49 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €3.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaasjeskruid 49 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Kaasjeskruid 49 is een tussenwoning van 118 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.093 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaasjeskruid 49?

Kaasjeskruid 49 is een tussenwoning in Kruidenbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kaasjeskruid 49 vergeleken met de buurt?

Kaasjeskruid 49 heeft 118 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaasjeskruid 49 en wat betekent dat?

Kaasjeskruid 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaasjeskruid 49?

Kaasjeskruid 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Kaasjeskruid 49 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.