Streetview Wildemanskruid 10 Amersfoort

Wildemanskruid 10, 3824 NA Amersfoort

98 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Wildemanskruid 10 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wildemanskruid 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wildemanskruid 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
89.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3000 Inwoners
1105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1093 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
81% Koopwoningen
6.553 Inwoners per km²

Locatie van Wildemanskruid 10

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Wildemanskruid 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildemanskruid 10?

De prijsindicatie voor Wildemanskruid 10 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €4.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildemanskruid 10 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Wildemanskruid 10 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.093 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildemanskruid 10?

Wildemanskruid 10 is een woonhuis in Kruidenbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wildemanskruid 10 vergeleken met de buurt?

Wildemanskruid 10 heeft 98 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wildemanskruid 10 en wat betekent dat?

Wildemanskruid 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wildemanskruid 10?

Wildemanskruid 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Wildemanskruid 10 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.