Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Stille Steeg Oost 11 Amersfoort

Stille Steeg Oost 11, 3823 ZK Amersfoort

100 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Stille Steeg Oost 11 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stille Steeg Oost 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stille Steeg Oost 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
31.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
647 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Donken en zanden
59% Koopwoningen
10.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stille Steeg Oost 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Stille Steeg Oost 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Stille Steeg Oost 11?

De prijsindicatie voor Stille Steeg Oost 11 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Donken en zanden is €367.000. Dat komt neer op circa €3.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stille Steeg Oost 11 zich tot de wijk Donken en zanden?

Stille Steeg Oost 11 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 100 m² in de wijk Donken en zanden. De buurt telt 647 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stille Steeg Oost 11?

Stille Steeg Oost 11 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Donken en zanden, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stille Steeg Oost 11 vergeleken met de buurt?

Stille Steeg Oost 11 heeft 100 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Donken en zanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stille Steeg Oost 11 en wat betekent dat?

Stille Steeg Oost 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stille Steeg Oost 11?

Stille Steeg Oost 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Donken en zanden?

De wijk Donken en zanden in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Donken en zanden?