Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 731 m²
- Inhoud
- 885 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Het Hallehuis 3 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 731 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Hallehuis 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boerderijenkamer is €409.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Hallehuis 3 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Boerderijenkamer. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.244 inwoners per km².
Het Hallehuis 3 is een woonhuis in Boerderijenkamer, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Het Hallehuis 3 heeft 211 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 731 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Boerderijenkamer ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Hallehuis 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.65 kg/jaar.
Het Hallehuis 3 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Boerderijenkamer in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Het Hallehuis 3 in Boerderijenkamer bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Hallehuis 3: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2 km.