Streetview Het Vooronder 2 Amersfoort

Het Vooronder 2, 3823 SH Amersfoort

177 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Het Vooronder 2 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 646 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
646 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Vooronder 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Vooronder 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1725 Inwoners
690 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Kattenbroek-Noord
70% Koopwoningen
6.383 Inwoners per km²

Locatie van Het Vooronder 2

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Het Vooronder 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Vooronder 2?

De prijsindicatie voor Het Vooronder 2 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Kattenbroek-Noord is €453.000. Dat komt neer op circa €2.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Vooronder 2 zich tot de wijk Kattenbroek-Noord?

Het Vooronder 2 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Kattenbroek-Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Vooronder 2?

Het Vooronder 2 is een woonhuis in Kattenbroek-Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Vooronder 2 vergeleken met de buurt?

Het Vooronder 2 heeft 177 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 646 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kattenbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Vooronder 2 en wat betekent dat?

Het Vooronder 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Vooronder 2?

Het Vooronder 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kattenbroek-Noord?

De wijk Kattenbroek-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenbroek-Noord?

Vanuit Het Vooronder 2 in Kattenbroek-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.