Streetview Zandkreek 22 Amersfoort

Zandkreek 22, 3823 JL Amersfoort

117 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zandkreek 22 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandkreek 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandkreek 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
23.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1285 Inwoners
560 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Groote Kreek e.o.
64% Koopwoningen
8.796 Inwoners per km²

Locatie van Zandkreek 22

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Zandkreek 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandkreek 22?

De prijsindicatie voor Zandkreek 22 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Groote Kreek e.o. is €412.000. Dat komt neer op circa €3.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandkreek 22 zich tot de wijk Groote Kreek e.o.?

Zandkreek 22 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Groote Kreek e.o.. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.796 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandkreek 22?

Zandkreek 22 is een woonhuis in Groote Kreek e.o., gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandkreek 22 vergeleken met de buurt?

Zandkreek 22 heeft 117 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Groote Kreek e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandkreek 22 en wat betekent dat?

Zandkreek 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandkreek 22?

Zandkreek 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groote Kreek e.o.?

De wijk Groote Kreek e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groote Kreek e.o.?

Vanuit Zandkreek 22 in Groote Kreek e.o. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.