Hoekwoning Zandkreek 25 Amersfoort

Zandkreek 25, 3823 JK Amersfoort

95 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zandkreek 25 is een hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandkreek 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandkreek 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.3%
CO₂-emissie
26.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1285 Inwoners
560 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Groote Kreek e.o.
64% Koopwoningen
8.796 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandkreek 25

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Zandkreek 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandkreek 25?

De prijsindicatie voor Zandkreek 25 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Groote Kreek e.o. is €412.000. Dat komt neer op circa €4.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandkreek 25 zich tot de wijk Groote Kreek e.o.?

Zandkreek 25 is een hoekwoning van 95 m² in de wijk Groote Kreek e.o.. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.796 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandkreek 25?

Zandkreek 25 is een hoekwoning in Groote Kreek e.o., gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandkreek 25 vergeleken met de buurt?

Zandkreek 25 heeft 95 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Groote Kreek e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandkreek 25 en wat betekent dat?

Zandkreek 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandkreek 25?

Zandkreek 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Groote Kreek e.o.?

De wijk Groote Kreek e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groote Kreek e.o.?

Vanuit Zandkreek 25 in Groote Kreek e.o. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.