Eengezinswoning, tussenwoning Groote Kreek 98 Amersfoort

Groote Kreek 98, 3823 JC Amersfoort

132 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Groote Kreek 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groote Kreek 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groote Kreek 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26%
CO₂-emissie
19.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1285 Inwoners
560 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Groote Kreek e.o.
64% Koopwoningen
8.796 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groote Kreek 98

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Groote Kreek 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Groote Kreek 98?

De prijsindicatie voor Groote Kreek 98 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Groote Kreek e.o. is €412.000. Dat komt neer op circa €3.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groote Kreek 98 zich tot de wijk Groote Kreek e.o.?

Groote Kreek 98 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Groote Kreek e.o.. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.796 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groote Kreek 98?

Groote Kreek 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groote Kreek e.o., gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groote Kreek 98 vergeleken met de buurt?

Groote Kreek 98 heeft 132 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Groote Kreek e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groote Kreek 98 en wat betekent dat?

Groote Kreek 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groote Kreek 98?

Groote Kreek 98 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Groote Kreek e.o.?

De wijk Groote Kreek e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groote Kreek e.o.?

Vanuit Groote Kreek 98 in Groote Kreek e.o. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.