Streetview Bruggensingel-Noord 33 Amersfoort

Bruggensingel-Noord 33, 3823 BB Amersfoort

247 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bruggensingel-Noord 33 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
858 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bruggensingel-Noord 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bruggensingel-Noord 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.5%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1315 Inwoners
560 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
552 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Woudzoom e.o.
66% Koopwoningen
7.613 Inwoners per km²

Locatie van Bruggensingel-Noord 33

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Bruggensingel-Noord 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruggensingel-Noord 33?

De prijsindicatie voor Bruggensingel-Noord 33 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudzoom e.o. is €484.000. Dat komt neer op circa €1.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruggensingel-Noord 33 zich tot de wijk Woudzoom e.o.?

Bruggensingel-Noord 33 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Woudzoom e.o.. De buurt telt 552 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.613 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruggensingel-Noord 33?

Bruggensingel-Noord 33 is een woonhuis in Woudzoom e.o., gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bruggensingel-Noord 33 vergeleken met de buurt?

Bruggensingel-Noord 33 heeft 247 m² woonoppervlakte en 858 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Woudzoom e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bruggensingel-Noord 33 en wat betekent dat?

Bruggensingel-Noord 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bruggensingel-Noord 33?

Bruggensingel-Noord 33 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudzoom e.o.?

De wijk Woudzoom e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudzoom e.o.?

Vanuit Bruggensingel-Noord 33 in Woudzoom e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.