Streetview Hobostraat 28 Amersfoort

Hobostraat 28, 3822 CZ Amersfoort

93 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hobostraat 28 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hobostraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobostraat 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.38
CO₂-emissie
3101.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1065 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Muziekbuurt-Zuid
62% Koopwoningen
5.444 Inwoners per km²

Locatie van Hobostraat 28

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Hobostraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobostraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Muziekbuurt-Zuid is €384.000. Dat komt neer op circa €4.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobostraat 28 zich tot de wijk Muziekbuurt-Zuid?

Hobostraat 28 is een appartement van 93 m² in de wijk Muziekbuurt-Zuid. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobostraat 28?

Hobostraat 28 is een appartement in Muziekbuurt-Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hobostraat 28 vergeleken met de buurt?

Hobostraat 28 heeft 93 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Muziekbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobostraat 28 en wat betekent dat?

Hobostraat 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3101.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobostraat 28?

Hobostraat 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Muziekbuurt-Zuid?

De wijk Muziekbuurt-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Zuid?

Vanuit Hobostraat 28 in Muziekbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.