Streetview Bombardonstraat 64 Amersfoort

Bombardonstraat 64, 3822 CG Amersfoort

153 m² Bouwjaar 1990 Label A

Bombardonstraat 64 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 131 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bombardonstraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bombardonstraat 64

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1095 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Muziekbuurt-Noord
68% Koopwoningen
9.044 Inwoners per km²

Locatie van Bombardonstraat 64

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Bombardonstraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Bombardonstraat 64?

De prijsindicatie voor Bombardonstraat 64 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekbuurt-Noord is €367.000. Dat komt neer op circa €2.399 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bombardonstraat 64 zich tot de wijk Muziekbuurt-Noord?

Bombardonstraat 64 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Muziekbuurt-Noord. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bombardonstraat 64?

Bombardonstraat 64 is een woonhuis in Muziekbuurt-Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bombardonstraat 64 vergeleken met de buurt?

Bombardonstraat 64 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 131 m². In Muziekbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bombardonstraat 64 en wat betekent dat?

Bombardonstraat 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.54 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Muziekbuurt-Noord?

De wijk Muziekbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Noord?

Vanuit Bombardonstraat 64 in Muziekbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Noord?