Streetview Bombardonstraat 10 Amersfoort

Bombardonstraat 10, 3822 CG Amersfoort

107 m² Bouwjaar 1989 Label B

Bombardonstraat 10 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 127 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
127 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bombardonstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bombardonstraat 10

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1065 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Muziekbuurt-Zuid
62% Koopwoningen
5.444 Inwoners per km²

Locatie van Bombardonstraat 10

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Bombardonstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bombardonstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Muziekbuurt-Zuid is €384.000. Dat komt neer op circa €3.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bombardonstraat 10 zich tot de wijk Muziekbuurt-Zuid?

Bombardonstraat 10 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Muziekbuurt-Zuid. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bombardonstraat 10?

Bombardonstraat 10 is een woonhuis in Muziekbuurt-Zuid, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bombardonstraat 10 vergeleken met de buurt?

Bombardonstraat 10 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 127 m². In Muziekbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bombardonstraat 10 en wat betekent dat?

Bombardonstraat 10 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Muziekbuurt-Zuid?

De wijk Muziekbuurt-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Zuid?

Vanuit Bombardonstraat 10 in Muziekbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bombardonstraat 10: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.