Hoekwoning Atlasvlinder 74 Amersfoort

Atlasvlinder 74, 3822 AN Amersfoort

168 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Atlasvlinder 74 is een hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Atlasvlinder 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Atlasvlinder 74

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1280 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vlinderbuurt
59% Koopwoningen
6.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Atlasvlinder 74

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Atlasvlinder 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Atlasvlinder 74?

De prijsindicatie voor Atlasvlinder 74 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlinderbuurt is €414.000. Dat komt neer op circa €2.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Atlasvlinder 74 zich tot de wijk Vlinderbuurt?

Atlasvlinder 74 is een hoekwoning van 168 m² in de wijk Vlinderbuurt. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Atlasvlinder 74?

Atlasvlinder 74 is een hoekwoning in Vlinderbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Atlasvlinder 74 vergeleken met de buurt?

Atlasvlinder 74 heeft 168 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Vlinderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Atlasvlinder 74 en wat betekent dat?

Atlasvlinder 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Atlasvlinder 74?

Atlasvlinder 74 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Vlinderbuurt?

De wijk Vlinderbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlinderbuurt?

Vanuit Atlasvlinder 74 in Vlinderbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.