Streetview Amersfoortsestraat 38 Amersfoort

Amersfoortsestraat 38, 3821 CC Amersfoort

169 m² Bouwjaar 1930

Amersfoortsestraat 38 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 367 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
367 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Amersfoortsestraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Vinkenhoef
76% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Amersfoortsestraat 38

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Amersfoortsestraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Amersfoortsestraat 38?

De prijsindicatie voor Amersfoortsestraat 38 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkenhoef is €457.000. Dat komt neer op circa €2.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amersfoortsestraat 38 zich tot de wijk Vinkenhoef?

Amersfoortsestraat 38 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Vinkenhoef. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amersfoortsestraat 38?

Amersfoortsestraat 38 is een woonhuis in Vinkenhoef, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amersfoortsestraat 38 vergeleken met de buurt?

Amersfoortsestraat 38 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 367 m². In Vinkenhoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vinkenhoef?

De wijk Vinkenhoef in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkenhoef?

Vanuit Amersfoortsestraat 38 in Vinkenhoef bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vinkenhoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amersfoortsestraat 38: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vinkenhoef?

Recreatie nabij Vinkenhoef: restaurant (0.9 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Amersfoortsestraat 38?