Streetview Amersfoortsestraat 32 Amersfoort

Amersfoortsestraat 32, 3821 CC Amersfoort

104 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Amersfoortsestraat 32 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 250 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Amersfoortsestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amersfoortsestraat 32

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
257.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
535.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
97.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Vinkenhoef
76% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Amersfoortsestraat 32

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Amersfoortsestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Amersfoortsestraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Vinkenhoef is €457.000. Dat komt neer op circa €4.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amersfoortsestraat 32 zich tot de wijk Vinkenhoef?

Amersfoortsestraat 32 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Vinkenhoef. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amersfoortsestraat 32?

Amersfoortsestraat 32 is een woonhuis in Vinkenhoef, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amersfoortsestraat 32 vergeleken met de buurt?

Amersfoortsestraat 32 heeft 104 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vinkenhoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amersfoortsestraat 32 en wat betekent dat?

Amersfoortsestraat 32 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-02-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 97.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amersfoortsestraat 32?

Amersfoortsestraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkenhoef?

De wijk Vinkenhoef in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkenhoef?

Vanuit Amersfoortsestraat 32 in Vinkenhoef bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.1 km.