Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 7029 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Amersfoortsestraat 23 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 7029 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amersfoortsestraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vinkenhoef is €457.000. Dat komt neer op circa €2.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmersfoortsestraat 23 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Vinkenhoef. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².
Amersfoortsestraat 23 is een woonhuis in Vinkenhoef, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Amersfoortsestraat 23 heeft 170 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 7029 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Vinkenhoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amersfoortsestraat 23 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-11-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Amersfoortsestraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Vinkenhoef in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Amersfoortsestraat 23 in Vinkenhoef bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amersfoortsestraat 23: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.6 km.