Streetview Lichtpenweg 180 Amersfoort

Lichtpenweg 180, 3821 BA Amersfoort

69 m² Bouwjaar 2024 Label A++

Lichtpenweg 180 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lichtpenweg 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lichtpenweg 180

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
59.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
7.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
88.3%
CO₂-emissie
1.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

660 Inwoners
525 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
168 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Hoefkwartier
1% Koopwoningen
1.298 Inwoners per km²

Locatie van Lichtpenweg 180

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lichtpenweg 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Lichtpenweg 180?

De gemiddelde woningwaarde in Hoefkwartier is €194.000. Dat komt neer op circa €2.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lichtpenweg 180 zich tot de wijk Hoefkwartier?

Lichtpenweg 180 is een appartement van 69 m² in de wijk Hoefkwartier. De buurt telt 168 woningen. Daarvan is 1% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lichtpenweg 180?

Lichtpenweg 180 is een appartement in Hoefkwartier, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lichtpenweg 180 vergeleken met de buurt?

Lichtpenweg 180 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Hoefkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lichtpenweg 180 en wat betekent dat?

Lichtpenweg 180 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoefkwartier?

De wijk Hoefkwartier in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 1% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefkwartier?

Vanuit Lichtpenweg 180 in Hoefkwartier bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoefkwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lichtpenweg 180: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2 km.