Streetview Barchman Wuytierslaan 81 79 Amersfoort

Barchman Wuytierslaan 81 79, 3819 AB Amersfoort

60 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Barchman Wuytierslaan 81 79 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 222 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Barchman Wuytierslaan 81 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barchman Wuytierslaan 81 79

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
1.69
CO₂-emissie
94.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

525 Inwoners
110 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
42 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Birkhoven / Bokkeduinen
31% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Barchman Wuytierslaan 81 79

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Barchman Wuytierslaan 81 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Barchman Wuytierslaan 81 79?

De gemiddelde woningwaarde in Birkhoven / Bokkeduinen is €638.000. Dat komt neer op circa €10.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barchman Wuytierslaan 81 79 zich tot de wijk Birkhoven / Bokkeduinen?

Barchman Wuytierslaan 81 79 is een woonhuis van 60 m² in de wijk Birkhoven / Bokkeduinen. De buurt telt 42 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barchman Wuytierslaan 81 79?

Barchman Wuytierslaan 81 79 is een woonhuis in Birkhoven / Bokkeduinen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Barchman Wuytierslaan 81 79 vergeleken met de buurt?

Barchman Wuytierslaan 81 79 heeft 60 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Birkhoven / Bokkeduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barchman Wuytierslaan 81 79 en wat betekent dat?

Barchman Wuytierslaan 81 79 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-01-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 94.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Barchman Wuytierslaan 81 79?

Barchman Wuytierslaan 81 79 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Birkhoven / Bokkeduinen?

De wijk Birkhoven / Bokkeduinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Birkhoven / Bokkeduinen?