Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 522 m²
- Inhoud
- 1044 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Prins Bernhardlaan 3 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 522 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.039.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardlaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Dat komt neer op circa €5.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Bernhardlaan 3 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².
Prins Bernhardlaan 3 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Prins Bernhardlaan 3 heeft 192 m² woonoppervlakte en 1044 m³ inhoud. Het perceel is 522 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.039.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Bernhardlaan 3 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Prins Bernhardlaan 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oranjebuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.039.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Prins Bernhardlaan 3 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Bernhardlaan 3: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.