Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Prins Clauslaan 29 Amersfoort

Prins Clauslaan 29, 3818 ZC Amersfoort

174 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Prins Clauslaan 29 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 289 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.039.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
289 m²
Inhoud
657 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.100.000 tot €1.350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2015
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prins Clauslaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Clauslaan 29

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (99.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

905 Inwoners
355 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
361 Woningvoorraad
€1.039.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
97% Koopwoningen
2.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Clauslaan 29

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Prins Clauslaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Clauslaan 29?

De prijsindicatie voor Prins Clauslaan 29 ligt rond €1.100.000 tot €1.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Dat komt neer op circa €5.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Clauslaan 29 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Prins Clauslaan 29 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Clauslaan 29?

Prins Clauslaan 29 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Oranjebuurt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prins Clauslaan 29 vergeleken met de buurt?

Prins Clauslaan 29 heeft 174 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Het perceel is 289 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.039.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Clauslaan 29 en wat betekent dat?

Prins Clauslaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Clauslaan 29?

Prins Clauslaan 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 99 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.039.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Prins Clauslaan 29 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.