Streetview Prins Clauslaan 2 Amersfoort

Prins Clauslaan 2, 3818 ZC Amersfoort

282 m² Bouwjaar 2001 10 kamers 5 slaapkamers Label A

Prins Clauslaan 2 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m², een perceel van 1023 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.039.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
282 m²
Perceeloppervlakte
1023 m²
Inhoud
1222 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prins Clauslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Clauslaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

905 Inwoners
355 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
361 Woningvoorraad
€1.039.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
97% Koopwoningen
2.129 Inwoners per km²

Locatie van Prins Clauslaan 2

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Prins Clauslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Clauslaan 2?

De prijsindicatie voor Prins Clauslaan 2 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Dat komt neer op circa €3.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Clauslaan 2 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Prins Clauslaan 2 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Clauslaan 2?

Prins Clauslaan 2 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prins Clauslaan 2 vergeleken met de buurt?

Prins Clauslaan 2 heeft 282 m² woonoppervlakte en 1222 m³ inhoud. Het perceel is 1023 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.039.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Clauslaan 2 en wat betekent dat?

Prins Clauslaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Clauslaan 2?

Prins Clauslaan 2 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.039.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Prins Clauslaan 2 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.