Benedenwoning (appartement) Ruys de Beerenbroucklaan 2 A Amersfoort

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A, 3818 XH Amersfoort

63 m² Bouwjaar 1945 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A is een benedenwoning (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
189 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Ruys de Beerenbroucklaan 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruys de Beerenbroucklaan 2 A

Tuin
Ja (28.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruys de Beerenbroucklaan 2 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Ruys de Beerenbroucklaan 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruys de Beerenbroucklaan 2 A?

De prijsindicatie voor Ruys de Beerenbroucklaan 2 A ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €11.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruys de Beerenbroucklaan 2 A zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A is een benedenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruys de Beerenbroucklaan 2 A?

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A is een benedenwoning (appartement) in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ruys de Beerenbroucklaan 2 A vergeleken met de buurt?

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A heeft 63 m² woonoppervlakte en 189 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruys de Beerenbroucklaan 2 A en wat betekent dat?

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Ruys de Beerenbroucklaan 2 A?

Ruys de Beerenbroucklaan 2 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 28 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?