Portiekflat Treublaan 29 A Amersfoort

Treublaan 29 A, 3818 XB Amersfoort

64 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Treublaan 29 A is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, by_water, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Treublaan 29 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Treublaan 29 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Treublaan 29 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Treublaan 29 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Treublaan 29 A?

De prijsindicatie voor Treublaan 29 A ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €11.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Treublaan 29 A zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Treublaan 29 A is een portiekflat van 64 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Treublaan 29 A?

Treublaan 29 A is een portiekflat in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Treublaan 29 A vergeleken met de buurt?

Treublaan 29 A heeft 64 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Treublaan 29 A en wat betekent dat?

Treublaan 29 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Treublaan 29 A?

Treublaan 29 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Vanuit Treublaan 29 A in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.