Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
Vondellaan 27 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 540 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vondellaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €4.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVondellaan 27 is een woonhuis van 182 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².
Vondellaan 27 is een woonhuis in De Lichtenberg, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vondellaan 27 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 540 m². In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Vondellaan 27 in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vondellaan 27: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij De Lichtenberg: restaurant (0.6 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Vondellaan 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Lichtenberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.