Streetview Huijgenslaan 28 Amersfoort

Huijgenslaan 28, 3818 WC Amersfoort

315 m² Bouwjaar 1920 12 kamers Label C

Huijgenslaan 28 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m², een perceel van 1388 m² en 12 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
315 m²
Perceeloppervlakte
1388 m²
Inhoud
1335 m³
Kamers
12

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Huijgenslaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huijgenslaan 28

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

495 Inwoners
200 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
200 Woningvoorraad
€1.053.000 Gem. woningwaarde Huijgenslaan e.o.
86% Koopwoningen
3.213 Inwoners per km²

Locatie van Huijgenslaan 28

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Huijgenslaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Huijgenslaan 28?

De prijsindicatie voor Huijgenslaan 28 ligt rond €1.120.000 tot €1.370.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €3.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huijgenslaan 28 zich tot de wijk Huijgenslaan e.o.?

Huijgenslaan 28 is een woonhuis van 315 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huijgenslaan 28?

Huijgenslaan 28 is een woonhuis in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huijgenslaan 28 vergeleken met de buurt?

Huijgenslaan 28 heeft 315 m² woonoppervlakte en 1335 m³ inhoud. Het perceel is 1388 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huijgenslaan 28 en wat betekent dat?

Huijgenslaan 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huijgenslaan 28?

Huijgenslaan 28 heeft 12 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Huijgenslaan e.o.?

De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huijgenslaan e.o.?

Vanuit Huijgenslaan 28 in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.