Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Inhoud
- 497 m³
- Kamers
- 4
Huijgenslaan 3 D is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Huijgenslaan 3 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Huijgenslaan 3 D ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €7.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHuijgenslaan 3 D is een appartement van 133 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².
Huijgenslaan 3 D is een appartement in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Huijgenslaan 3 D heeft 133 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Huijgenslaan 3 D heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Huijgenslaan 3 D heeft 4 kamers.
De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Huijgenslaan 3 D in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Huijgenslaan 3 D: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.