Portiekflat (appartement) Surinamelaan 111 A Amersfoort

Surinamelaan 111 A, 3818 TK Amersfoort

69 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Surinamelaan 111 A is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Surinamelaan 111 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Surinamelaan 111 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

755 Inwoners
445 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Klein Zwitserland-Laag
38% Koopwoningen
3.318 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Surinamelaan 111 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Surinamelaan 111 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Surinamelaan 111 A?

De prijsindicatie voor Surinamelaan 111 A ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Klein Zwitserland-Laag is €332.000. Dat komt neer op circa €4.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Surinamelaan 111 A zich tot de wijk Klein Zwitserland-Laag?

Surinamelaan 111 A is een portiekflat (appartement) van 69 m² in de wijk Klein Zwitserland-Laag. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Surinamelaan 111 A?

Surinamelaan 111 A is een portiekflat (appartement) in Klein Zwitserland-Laag, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Surinamelaan 111 A vergeleken met de buurt?

Surinamelaan 111 A heeft 69 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Klein Zwitserland-Laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Surinamelaan 111 A en wat betekent dat?

Surinamelaan 111 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Surinamelaan 111 A?

Surinamelaan 111 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Klein Zwitserland-Laag?

De wijk Klein Zwitserland-Laag in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klein Zwitserland-Laag?

Vanuit Surinamelaan 111 A in Klein Zwitserland-Laag bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.