Streetview Leenaert Nicasiusstraat 18 Amersfoort

Leenaert Nicasiusstraat 18, 3818 NG Amersfoort

79 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Leenaert Nicasiusstraat 18 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
89 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Leenaert Nicasiusstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leenaert Nicasiusstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

450 Inwoners
255 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
232 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Westerstraat e.o.
54% Koopwoningen
9.253 Inwoners per km²

Locatie van Leenaert Nicasiusstraat 18

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Leenaert Nicasiusstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Leenaert Nicasiusstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Westerstraat e.o. is €460.000. Dat komt neer op circa €5.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leenaert Nicasiusstraat 18 zich tot de wijk Westerstraat e.o.?

Leenaert Nicasiusstraat 18 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Westerstraat e.o.. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leenaert Nicasiusstraat 18?

Leenaert Nicasiusstraat 18 is een woonhuis in Westerstraat e.o., gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leenaert Nicasiusstraat 18 vergeleken met de buurt?

Leenaert Nicasiusstraat 18 heeft 79 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Westerstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leenaert Nicasiusstraat 18 en wat betekent dat?

Leenaert Nicasiusstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leenaert Nicasiusstraat 18?

Leenaert Nicasiusstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westerstraat e.o.?

De wijk Westerstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerstraat e.o.?