Streetview Gandhilaan 10 Amersfoort

Gandhilaan 10, 3818 MC Amersfoort

209 m² Bouwjaar 2019 Label A

Gandhilaan 10 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gandhilaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gandhilaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.6%
CO₂-emissie
20.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

720 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€799.000 Gem. woningwaarde Zon en Schild
69% Koopwoningen
238 Inwoners per km²

Locatie van Gandhilaan 10

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Gandhilaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Gandhilaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Zon en Schild is €799.000. Dat komt neer op circa €3.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gandhilaan 10 zich tot de wijk Zon en Schild?

Gandhilaan 10 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Zon en Schild. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gandhilaan 10?

Gandhilaan 10 is een woonhuis in Zon en Schild, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gandhilaan 10 vergeleken met de buurt?

Gandhilaan 10 heeft 209 m² woonoppervlakte. In Zon en Schild ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gandhilaan 10 en wat betekent dat?

Gandhilaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zon en Schild?

De wijk Zon en Schild in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zon en Schild?

Vanuit Gandhilaan 10 in Zon en Schild bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zon en Schild?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gandhilaan 10: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.