Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 406 m²
- Perceeloppervlakte
- 709 m²
Het Binnenhof 5 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 406 m² en een perceel van 709 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.170.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Binnenhof 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Oost is €1.170.000. Dat komt neer op circa €2.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Binnenhof 5 is een woonhuis van 406 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Oost. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Het Binnenhof 5 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Het Binnenhof 5 heeft 406 m² woonoppervlakte. Het perceel is 709 m². In Staatsliedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.170.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Binnenhof 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Staatsliedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.170.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Het Binnenhof 5 in Staatsliedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Binnenhof 5: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.