Streetview Florence Nightingalelaan 1 Amersfoort

Florence Nightingalelaan 1, 3818 LV Amersfoort

193 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Florence Nightingalelaan 1 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 710 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
710 m²
Inhoud
986 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Florence Nightingalelaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Florence Nightingalelaan 1

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Locatie van Florence Nightingalelaan 1

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Florence Nightingalelaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Florence Nightingalelaan 1?

De prijsindicatie voor Florence Nightingalelaan 1 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €3.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Florence Nightingalelaan 1 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Florence Nightingalelaan 1 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Florence Nightingalelaan 1?

Florence Nightingalelaan 1 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Florence Nightingalelaan 1 vergeleken met de buurt?

Florence Nightingalelaan 1 heeft 193 m² woonoppervlakte en 986 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Florence Nightingalelaan 1 en wat betekent dat?

Florence Nightingalelaan 1 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Florence Nightingalelaan 1?

Florence Nightingalelaan 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Vanuit Florence Nightingalelaan 1 in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.