Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 706 m²
- Inhoud
- 718 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Barchman Wuytierslaan 164 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 706 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barchman Wuytierslaan 164
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €4.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarchman Wuytierslaan 164 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².
Barchman Wuytierslaan 164 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Barchman Wuytierslaan 164 heeft 165 m² woonoppervlakte en 718 m³ inhoud. Het perceel is 706 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Barchman Wuytierslaan 164 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-07-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.29 kg/jaar.
Barchman Wuytierslaan 164 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Barchman Wuytierslaan 164 in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.