Streetview Paulus Buyslaan 18 Amersfoort

Paulus Buyslaan 18, 3818 LD Amersfoort

237 m² Bouwjaar 1903 Label A

Paulus Buyslaan 18 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 899 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
899 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Paulus Buyslaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Buyslaan 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.4%
CO₂-emissie
27.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Paulus Buyslaan 18

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Paulus Buyslaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Buyslaan 18?

De prijsindicatie voor Paulus Buyslaan 18 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €4.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Buyslaan 18 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Paulus Buyslaan 18 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Buyslaan 18?

Paulus Buyslaan 18 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Buyslaan 18 vergeleken met de buurt?

Paulus Buyslaan 18 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 899 m². In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Buyslaan 18 en wat betekent dat?

Paulus Buyslaan 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?

Vanuit Paulus Buyslaan 18 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.