2-onder-1-kapwoning Paulus Buyslaan 16 Amersfoort

Paulus Buyslaan 16, 3818 LD Amersfoort

186 m² Bouwjaar 1903 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Paulus Buyslaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 500 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
767 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.055.000 tot €1.305.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Paulus Buyslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Buyslaan 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
299.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
406.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.11 kg/m²

Tuin
Ja (231.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Buyslaan 16

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Paulus Buyslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Buyslaan 16?

De prijsindicatie voor Paulus Buyslaan 16 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €5.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Buyslaan 16 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Paulus Buyslaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 186 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Buyslaan 16?

Paulus Buyslaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Buyslaan 16 vergeleken met de buurt?

Paulus Buyslaan 16 heeft 186 m² woonoppervlakte en 767 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Buyslaan 16 en wat betekent dat?

Paulus Buyslaan 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-07-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Buyslaan 16?

Paulus Buyslaan 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 231 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.