Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Inhoud
- 584 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Kappeyne van de Coppellolaan 45 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 311 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kappeyne van de Coppellolaan 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Kappeyne van de Coppellolaan 45 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €4.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKappeyne van de Coppellolaan 45 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².
Kappeyne van de Coppellolaan 45 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kappeyne van de Coppellolaan 45 heeft 166 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kappeyne van de Coppellolaan 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kappeyne van de Coppellolaan 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kappeyne van de Coppellolaan 45 in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.