Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 286 m²
- Perceeloppervlakte
- 940 m²
- Inhoud
- 1095 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
Pieter Jelles Troelstralaan 15 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m², een perceel van 940 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.170.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Jelles Troelstralaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Oost is €1.170.000. Dat komt neer op circa €4.091 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Jelles Troelstralaan 15 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Oost. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Pieter Jelles Troelstralaan 15 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Jelles Troelstralaan 15 heeft 286 m² woonoppervlakte en 1095 m³ inhoud. Het perceel is 940 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.170.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Jelles Troelstralaan 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-11-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pieter Jelles Troelstralaan 15 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Staatsliedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.170.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pieter Jelles Troelstralaan 15 in Staatsliedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.