Streetview Daam Fockemalaan 84 Amersfoort

Daam Fockemalaan 84, 3818 KH Amersfoort

230 m² Bouwjaar 1956

Daam Fockemalaan 84 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 1280 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Daam Fockemalaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Locatie van Daam Fockemalaan 84

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Daam Fockemalaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Daam Fockemalaan 84?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €3.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daam Fockemalaan 84 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Daam Fockemalaan 84 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daam Fockemalaan 84?

Daam Fockemalaan 84 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Daam Fockemalaan 84 vergeleken met de buurt?

Daam Fockemalaan 84 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1280 m². In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Vanuit Daam Fockemalaan 84 in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Daam Fockemalaan 84: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Staatsliedenbuurt-West?

Recreatie nabij Staatsliedenbuurt-West: restaurant (1.1 km), cafe (1.4 km).