Portiekflat Prins Frederiklaan 53 C Amersfoort

Prins Frederiklaan 53 C, 3818 KA Amersfoort

72 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Prins Frederiklaan 53 C is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederiklaan 53 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederiklaan 53 C

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Frederiklaan 53 C

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Prins Frederiklaan 53 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederiklaan 53 C?

De prijsindicatie voor Prins Frederiklaan 53 C ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €10.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederiklaan 53 C zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Prins Frederiklaan 53 C is een portiekflat van 72 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederiklaan 53 C?

Prins Frederiklaan 53 C is een portiekflat in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Frederiklaan 53 C vergeleken met de buurt?

Prins Frederiklaan 53 C heeft 72 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederiklaan 53 C en wat betekent dat?

Prins Frederiklaan 53 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Prins Frederiklaan 53 C?

Prins Frederiklaan 53 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Vanuit Prins Frederiklaan 53 C in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.