Streetview Schaepmanlaan 19 Amersfoort

Schaepmanlaan 19, 3818 JZ Amersfoort

204 m² Bouwjaar 1921 Label G

Schaepmanlaan 19 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 581 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
581 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schaepmanlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaepmanlaan 19

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1135 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-West
78% Koopwoningen
2.506 Inwoners per km²

Locatie van Schaepmanlaan 19

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Schaepmanlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaepmanlaan 19?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-West is €751.000. Dat komt neer op circa €3.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaepmanlaan 19 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-West?

Schaepmanlaan 19 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-West. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaepmanlaan 19?

Schaepmanlaan 19 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-West, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schaepmanlaan 19 vergeleken met de buurt?

Schaepmanlaan 19 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 581 m². In Staatsliedenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaepmanlaan 19 en wat betekent dat?

Schaepmanlaan 19 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-West?

De wijk Staatsliedenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-West?

Vanuit Schaepmanlaan 19 in Staatsliedenbuurt-West bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.