Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 341 m²
- Perceeloppervlakte
- 904 m²
- Inhoud
- 1360 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
Groen van Prinstererlaan 5 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m², een perceel van 904 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.170.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groen van Prinstererlaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Oost is €1.170.000. Dat komt neer op circa €3.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroen van Prinstererlaan 5 is een woonhuis van 341 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Oost. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Groen van Prinstererlaan 5 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-Oost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Groen van Prinstererlaan 5 heeft 341 m² woonoppervlakte en 1360 m³ inhoud. Het perceel is 904 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.170.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groen van Prinstererlaan 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-01-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.78 kg/jaar.
Groen van Prinstererlaan 5 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Staatsliedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.170.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Groen van Prinstererlaan 5 in Staatsliedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.