Streetview Van Limburg Stirumlaan 1 Amersfoort

Van Limburg Stirumlaan 1, 3818 JD Amersfoort

145 m² Bouwjaar 2002

Van Limburg Stirumlaan 1 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.170.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Limburg Stirumlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

570 Inwoners
215 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
216 Woningvoorraad
€1.170.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-Oost
92% Koopwoningen
2.246 Inwoners per km²

Locatie van Van Limburg Stirumlaan 1

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Van Limburg Stirumlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Limburg Stirumlaan 1?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Oost is €1.170.000. Dat komt neer op circa €8.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Limburg Stirumlaan 1 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-Oost?

Van Limburg Stirumlaan 1 is een appartement van 145 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Oost. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Limburg Stirumlaan 1?

Van Limburg Stirumlaan 1 is een appartement in Staatsliedenbuurt-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Limburg Stirumlaan 1 vergeleken met de buurt?

Van Limburg Stirumlaan 1 heeft 145 m² woonoppervlakte. In Staatsliedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.170.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-Oost?

De wijk Staatsliedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.170.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-Oost?

Vanuit Van Limburg Stirumlaan 1 in Staatsliedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Limburg Stirumlaan 1: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Staatsliedenbuurt-Oost?